poznaj nasz zespół

 

Jesteśmy zgraną paczką muzyków, których poza miłością do muzyki i wspólną pracą łączy wielka przyjaźń. Niezaprzeczalnie dobry klimat panujący w zespole przekłada się również nasz wizerunek na scenie i zadowolenie gości weselnych.

Ewa - Wokalistka

Wspaniała wokalistka, gwiazda, najlepiej czuje się stojąc przy mikrofonie w blasku kolorowych reflektorów. To właśnie od jej imienia pochodzi nazwa EveRest. Absolwentka Studium Wokalno Aktorskiego w Białymstoku oraz Filologii Angielskiej UWB. Jej wokalnym guru jest była i zawsze będzie Ella Fitzgerald, a jej muzyczne inspiracje są tak rozległe że trudno je ogarnąć.

Karol - Gitarzysta

Gitarzysta, realizator i techniczny w jednym. Bez niego źle by się grało, światła by nie błyskały i nikt by nic nie usłyszał. Z wykształcenia elektronik, a muzyk z zamiłowania. Bezustannie szuka swojego brzmienia, niewiadomo jednak czy niezwykle kręta droga poszukiwań kiedyś dobiegnie końca. Inspiracje czerpie z muzyki między innymi takich twórców jak Pink Floyd, Dire Straits czy John Mayer.

Krzysiek - Basowiec

Niezwykle miły i pełen poczucia humoru basista, a za razem konferansjer. Jest także kierownikiem politycznym zespołu, a czasem nawet menedżerem. Przygodę z gitarą basową i graniem zaczął w latach ’80 co czyni go najbardziej doświadczonym członkiem zespołu. Jak by zapuścił brodę i wąsy, grał by jak sam Krzysztof Ścierański.

Marcin - Perkusista

Marcin, wspaniały instrumentalista, potrafi grać nawet na trójkącie co nie jest sztuką łatwą. Sam Karajan wypowiadał się o nim:"Nie znam człowieka.." ;)

Andrzej - Klawiszowiec

Nasz klawiszowiec jest niezwykle utalentowanym młodym człowiekiem. Nad łóżkiem ma plakat zespołu KOMBI z lat '80. Zawsze wesoly, uśmiechnięty i okablowany jak centrala telefoniczna. Nigdy nie wiemy jakim to nowym analogowym syntezatorem nas zaskoczy.